•                                                   Voľné miesta na našej škole

    • Mestský úrad vo Veľkom Šariši informuje o voľnom pracovnom mieste:
      Organizačná zložka : Oddelenie ekonomické

      Pracovná pozícia: Referent účtovníctva Materskej školy a správy majetku mesta
      Náplň práce:
      - vedenie účtovníctva , vedenie kompletnej personálnej a mzdovej agendy rozpočtovej
      organizácie Materská škola vo Veľkom Šariši ,

      - účtovná závierka a konsolidovaná účtovná závierka, dokladová inventarizácia,
      -odoslanie rozpočtu a výkazov do systému RIS.SAM za rozpočtovú organizáciu
      - zúčtovanie vzájomných finančných vzťahov so ŠR, EÚ, VÚC, miest a obcí
      - zúčtovanie príspevkov z rozpočtu mesta
      - spracovanie objednávok a zverejnenie na webovej stránke mesta
      - vystavovanie a účtovanie odberateľských faktúr
      - účtovanie bankových výpisov, dodávateľských faktúr
      - spracovanie školských výkazov
      - evidencia majetku mesta a rozpočtovej organizácie,
      - vedenie účtovnej agendy týkajúcej sa majetku - odpisy, vyraďovanie, zaraďovanie a pod.
      - inventarizácia majetku a záväzkov a rozdielu majetku a záväzkov,
      Požadované vzdelanie:
      min. úplné stredoškolské ekonomického zamerania
      Požadované odborné znalosti:
      Podvojné účtovníctvo – pokročilý
      Microsoft Excel základy
      Microsoft Word - pokročilý
      Ostatné požiadavky na zamestnanca:
      - zodpovednosť, flexibilita
      - precíznosť a samostatnosť
      - profesionalita
      - vlastná iniciatíva a ochota pracovať a učiť sa nové veci
      Prax vo verejnej správe výhodou.

      Uchádzač na obsadenie pracovnej pozície zašle do 29.4.2022 profesijný životopis vrátane súhlasu so spracovaním osobných údajov a žiadosťou o prijatie do zamestnania s telefonickým kontaktom na e-mailovú adresu:
      podatelna@velkysaris.sk a materskaskola.velkysaris@gmail.com

      Oslovení budú uchádzači, ktorí spĺňajú požadované vzdelanie a odborné znalosti.
      Platové podmienky: V zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých záujmov bude zamestnanec zaradený do 6. platovej triedy a prislúchajúcemu platovému stupňu. Po uplynutí skúšobnej doby s osobným ohodnotením v závislosti od dosahovaných výsledkov pri plnení pracovných povinností.